Jaký byl jubilejní 25. skautský ples?

15. 2. 2016 (08:08) napsal (Lucie Procházková) | 1 komentář | kategorie: , ,

Již po pětadvacáté skauti v Pardubicích plesali! Počtvrté se skautský ples konal v prostorách Skautského centra Vinice. Pořadatelem bylo opět středisko Polaris Pardubice.

Ples byl zahájen úderem 20. hodiny, k tanci i poslechu hrála výborná kapela Timbre. Na tanečním parketu mimo návštěvníků plesu zazářili při předtančení nejen tradičně skvělí manželé Kubištovi z tanečního klubu CTS Perfect, ale také vodní skauti z 21. oddílu Bílý delfín se svými tanečními partnery. Před půlnocí nechyběla oblíbená diashow z činnosti oddílů pořádajícího střediska a následné losování (letos velmi bohaté) tomboly. Zájem vzbudily i plesové noviny shrnující historii dosavadních skautských plesů v Pardubicích či putovní výstava fotografií ze světového skautského jamboree v Japonsku. Pobavit se bylo možné také zvěčněním se v našem fotokoutku. Po skončení plesu následovala afterparty s DJ Ballůem, která trvala až do šesti do rána.

Ples by nebylo možné v této podobě připravit a realizovat bez pomoci řady dobrovolníků, kteří chystali prostory SCV, starali se o žaludky návštěvníků v Baru pod horostěnou, obsluhovali šatnu, prodávali lístky do tomboly nebo v neposlední řadě uklízeli v neděli po plese. Velmi děkujeme každému, kdo podal pomocnou ruku.

Velké díky patří také také našim sponzorům a podporovatelům. Ples svým jménem zaštítil a hezké ceny do tomboly dodal pan 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek. Z firem nám svoji podporu poskytly Pardubický pivovar, Energie MaR, Hudy sport Pardubice, laboratoře Medila, poskytovatel vysokorychlostního internetu Edera, Ecorec, lahůdkářství Frencl či Pekárna Jenta Přelouč. Děkujeme též městu Pardubice anebo spolku Emergency SPZ, z.s.

Hostům letošního plesu velmi děkujeme za účast, velký zájem o vstupenky nás opravdu potěšil. Vězte, milí hosté, že jste svou přítomností podpořili činnost našeho střediska pořádajícího ples a také chod Skautského centra Vinice, za což Vám velmi děkujeme.

Doufáme, že se Vám ples líbil a dobře jste se pobavili.

Na následujících odkazech naleznete fotky z plesu:

1. od oficiálního fotografa Houbaře: https://goo.gl/…cg1zFRJu4wU7
  2. z fotokoutku od firmy Interfoto: https://goo.gl/…m93v71T9pZh8
  3. od br. Billa z Chvaletic (děkujeme!): http://bill6.rajce.idnes.cz/…autsky_ples/

My již začínáme přemýšlet nad plesem příštím. Při jeho přípravách nám velmi pomůže, pokud se nám od Vás podaří získat zpětnou vazbu na ples letošní. Uvítáme jakékoliv podněty pro zlepšení / změnu v pořádání dalších ročníků, včetně případných konkrétních námětu pro pořádání dalšího plesu.

Napište nám, prosím, jak se Vám líbilo/vyhovovalo:

• informace o konání plesu a jeho termínu
  • rezervace vstupenek, jejich prodej a distribuce
  • servis na plese (šatna, vstupenky, informace …)
  • kapela
  • program plesu (předtančení, tombola, diashow)
  • vedlejší atrakce na plese (výstava fotek z jamboree, fotokoutek, plesové noviny)
  • rozmístění stolů a židlí
  • zázemí plesu (organizace bufetu, sortiment jídla a pití, ceny…)
  • jiné, výše nezmíněné

Předem moc děkujeme za jakoukoliv, i sebestručnější, reakci.

Pokud nám navíc poskytnete nějakou fotku z letošního plesu či jakoukoliv vzpomínku na pardubické skautské plesy dávno i nedávno minulé, bude to také moc fajn. Připravujeme pro vás novou webovou stránku, kde budou shromážděny informace o všech dosavadních plesech (základem se stanou letošní plesové noviny)…

Za organizátory plesu srdečně zdraví a předem moc děkují
Ballů, Figy a Lucka