29. skautský ples v Pardubicích (7. 3. 2020)

26. 1. 2020 (16:33) napsal (Lucie Procházková) | žádné komentáře | kategorie: , ,

Junák – český skaut, středisko Polaris Pardubice, z. s., srdečně zve na 29. ročník skautského plesu. Uskuteční se již poosmé v prostorách Skautského centra Vinice v Pardubicích.

Program samotného plesu bude přesně takový, jak ho máte rádi – tanec a vše, co k takovému plesu patří. V přestávkách se můžete těšit na předtančení, fotokoutek, drobné soutěže nebo třeba promítání obrázků. Před půlnocí budou vylosováni výherci tomboly. I letos vás čeká několik překvapení. Samozřejmostí je občerstvení za lidové ceny.

Hrát bude výborný KH BAND z Kutné Hory.

Po plese bude opět následovat oblíbená poplesová „after party“ s reprodukovanou hudbou a oblíbeným DJem. Pro zájemce zajištěn nocleh zdarma (ve vlastním spacáku) i teplá sprcha. Nabízíme bezplatné parkování v areálu SCV. Akce je nekuřácká (kouření pouze ve vyhrazeném venkovním prostoru).

Vstupenky – rezervace a prodej

Vstupné zůstává stále pouhých 150 korun, počet vstupenek je však s ohledem na kapacitu SCV omezen. Těšíme se na Vaši návštěvu, která začíná objednáním či nákupem vstupenek, vyberte si svá místa!

Ve velkém sále bude připraveno sezení pro ty, kteří chtějí být přímo v centru tanečního víru a veškerého plesového dění. Další místa k sezení budou připravena v klubovnách a prostorech celého centra pro ty návštěvníky, kteří si chtějí mimo tancování popovídat s přáteli v méně hlučném prostředí. Svá místa si můžete vybrat zde – plánek se stoly.

Objednávky a prodej vstupenek zajišťuje Lucka Procházková – e-mail: lucka@skaut.cz, telefon: 604 794 181 (STS).

Vstupenky se platí předem. Úhrada je možná pouze bankovním převodem. Údaje pro platbu Vám zašleme v krátkém čase po rezervaci míst. Nebude-li rezervace uhrazena do pěti pracovních dnů po obdržení platebních údajů, propadá a místa budou opět nabídnuta jako volná.

Chcete se na přípravě plesu také podílet?

Chcete-li se i Vy zapojit do příprav plesu, ozvěte se nám. Je možné například připravit předtančení či jiný doprovodný program, prezentovat svoji skautskou činnost (třeba v plesových novinách, které budou pravděpodobně i letos vydány), pomoci s přípravami těsně před plesem (úklid SCV, rozmisťování stolů, příprava občerstvení apod.), přijít pomáhat přímo na ples jako dobrovolník (uvaděč u vstupu, obsluha šatny, číšník, myč nádobí, úklidová četa či jiné).