Kudy k nám

Do Skautského centra Vinice se dostanete téměř všemi dopravními prostředky ‒ pěšky, na kole, na bruslích, autem, autobusem, vlakem, lodí i letadlem… Ne na nadarmo jsou Pardubice považovány za dopravní pupek republiky.

MHD

• Zastávka Výzkumný ústav (BUS 6, 25) ‒ Vydejte se směrem do parku pod Vinici, kolem fotbalového hřiště Tesla. SCV se nachází za administrativním centrem firmy Domec.
  • Zastávka Nemocnice (BUS 2, 12, 22, 27, 28) ‒ Vydejte se dolů kolem vlakové zastávky, přes most, a hned za ním vpravo.
  • Zastávka K Nemocnici (BUS 8, 26, 88) ‒ Vydejte se na rychlodráze do podchodu směrem k nemocnici, na jeho konci hned vpravo, dolů kolem vlakové zastávky, přes most, a hned za ním vpravo.

Vlakem

• Pardubice hl.n., dále pak MHD (BUS 2, 6, 8, 12, 26, 88).
  • Zastávka Pardubice ‒ Pardubičky ‒ Vydejte se podchodem směrem k nemocnici, na jeho konci hned vpravo, dolů kolem vlakové zastávky, přes most, a hned za ním vpravo.

Autem

Skautské centrum Vinice v Pardubicích
K Vinici 2666, Pardubice 530 02
GPS souřadnice: 50° 1.846' N, 15° 47.033' E

Zaparkovat můžete uvnitř areálu SCV.

Pěšky nebo na kole

• Po cyklistické stezce 4119 nebo 4193.
  • Pěšky na souřadnice 50° 1.846' N, 15° 47.033' E ‒ z centra města jste u nás do deseti minut.

Autobusem

• Autobusové nádraží, dále pak MHD (BUS 2, 6, 8, 12, 26, 88).
  • Zastávka K Nemocnici (ulice Kpt. Jaroše) a dále pak pěšky jako od vlaku.

Lodí

• Labe ‒ přístav výletní lodi Arnošt u mostu Pavla Wonky, dále pak pěšky nebo MHD
  • Chrudimka ‒ zakotvěte u mostu pro pěší pod Vinicí.

Letecky

• Mezinárodní letiště Pardubice (LKPD), dále pak MHD (BUS 14, 23, 24, 25, 88) ze zastávky Letiště.

Financováno z Regionálního operačního programu soudržnosti Severovýchod.

Regionální operační program NUTS II Severovýchod Investice do vačí budoucnosti: Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Partnerem tohoto projektu je Statutární město Pardubice a Krajský úřad Pardubického kraje.

Město Pardubice Pardubický kraj