Pozvánka na ALKO 2012

8. 2. 2012 (12:00) napsal | žádné komentáře | kategorie: ,

Letos si vás opět dovolujeme pozvat na tradiční akci ke dni Země ve stínu Kunětické hory. Někteří už možná tuší – jasně! Je to ALKO 2012, které se uskuteční v termínu 20. – 22. 4.

ALKO je závod s alobalovou koulí a je přístupné pro všechny – vlčata a světlušky, skauty a skautky. Můžete se zúčastnit přímo závodu, přijet jako vedoucí s dětmi, či pomoci s organizací jako člen servis-teamu. Neváhejte a začněte sbírat alobal ještě dnes, protože i v tomto případě platí: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra.