Ohlédnutí za 26. skautským plesem

5. 4. 2017 (19:54) napsal (Lucie Procházková) | žádné komentáře | kategorie: , ,

Velmi děkujeme všem hostům 26. skautkého plesu za účast, Váš zájem nás i letos opravdu potěšil. Vězte, že jste svou přítomností podpořili činnost našeho střediska pořádajícího ples a také chod Skautského centra Vinice.

Doufáme, že se Vám ples líbil a dobře jste se pobavili. Zde naleznete fotky z plesu:

My jako tradičně již začínáme přemýšlet nad plesem příštím. Při jeho přípravách nám velmi pomůže, pokud se nám od Vás podaří získat jakoukoliv zpětnou vazbu. Napište nám, prosím, na adresu ballu@skaut.cz, jak se Vám líbilo/vyhovovalo:

• rezervace vstupenek, jejich prodej a distribuce
  • servis na plese (šatna, vstupenky, informace …)
  • kapela
  • program plesu (předtančení, tombola, diashow)
  • vedlejší atrakce na plese (výstava, fotokoutek)
  • rozmístění stolů a židlí
  • zázemí plesu (organizace bufetu, sortiment jídla a pití, ceny…)
  • jiné, výše nezmíněné

Předem moc děkujeme za jakoukoliv, i sebestručnější, reakci.

Pokud nám navíc poskytnete nějakou fotku z letošního plesu, bude to také moc fajn.

Za organizátory plesu srdečně zdraví a předem moc děkují

Ballů a Lucka