26. skautský ples se blíží!

17. 11. 2016 (19:43) napsal (Lucie Procházková) | žádné komentáře | kategorie: , ,

Aktualizace: lístky na ples jsou již vyprodány. Skautské centrum Vinice v Pardubicích bude už popáté hostit skautský ples – tentokrát již jeho 26. ročník. Uskuteční se v sobotu 18. března 2017 od 20 hodin. Středisko Polaris srdečně zve všechny přátele skautování a příznivce tance.

Vstupné je 150 korun, počet vstupenek je však s ohledem na kapacitu SCV omezen. Podrobné a průběžně aktualizované informace nejen o programu plesu a objednávkách vstupenek najdete v naší střediskové termínovce.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Za 12. středisko Polaris Pardubice
Lucka Procházková